Flott festdrakt med broderte detaljer, lekre farger og tilhørende veske. Et flott festantrekk til konfirmanten og til andre høytidelige feiringer. Mer info
Nydelig festdrakt til store dager som konfirmasjon, 17. mai og andre feiringer. Vesten har flott broderidekor på farget bakgrunn, med markert sølvfarget kant og sort velour. Fargen og mønsteret finner du også på den medfølgende vesken som henger på beltet.
Stakken henger pent med flotte folder som faller pent fra livet, med flere hemper i livet som gjør det enkelt å justere størrelsen. Beltet er dekorert med brodert bord. Den er festet til stakken med borrelås og kan justeres i lengde med hemper på ryggen. Det broderte mønsteret matcher til de flotte kantene på bunnen av stakken.