Sett med parfyme og dusjgel til henne. Cool er en floral og frisk duft som åpner med en deilig blanding av fruktige noter av saftig fersken og sprø pære. Et feminint hjerte av sjasmin og bambus leder inn i en uimotståelig myk og perfekt base av sandeltre og musk. Mer info
NOK
product
https://www.sparkjop.no/cool-edt-50-ml-og-shower-gel-dame_926176157506Cool Edt 50 ml & Shower Gel damehttps://cdn.sparkjop.no/media/catalog/product/9/2/926176_original_standard_926176-1.jpg00NOKOutOfStock/Merker/Reebok/Skjønnhet og velvære/Skjønnhet og velvære/Gavesett/Skjønnhet og velvære/Gavesett/Dame/Skjønnhet og velvære/Salg og kampanjer/Salg og kampanjer/Outlet/Salg og kampanjer/Outlet/Outlet 50%/Salg og kampanjer/Outlet/Outlet skjønnhet og velvære/Salg og kampanjer/Salg og kampanjer/Ukens kampanjeprodukter/Salg og kampanjer/Outlet/Outlet 69,90 kr16681Sett med parfyme og dusjgel til henne. Cool er en floral og frisk duft som åpner med en deilig blanding av fruktige noter av saftig fersken og sprø pære. Et feminint hjerte av sjasmin og bambus leder inn i en uimotståelig myk og perfekt base av sandeltre og musk. Sett med parfyme og dusjgel til henne. Cool er en floral og frisk duft som åpner med en deilig blanding av fruktige noter av saftig fersken og sprø pære. Et feminint hjerte av sjasmin og bambus leder inn i en uimotståelig myk og perfekt base av sandeltre og musk.
• 50 ml Eau de Toilette
• 250 ml dusjgel
• Vegansk og FSC-sertifisert
Duftnoter
Topp: Grapefrukt, fersken, pære
Hjerte: Gardenia, sjasmin, rose, bambus-akkorder
Base: Sandeltre, muskReebokNOK00https://cdn.sparkjop.no/media/catalog/product/8/4/8436581946185_926176-1_1.jpg157507Cool Edt 50 ml & Shower Gel dame - Original69.9149https://cdn.sparkjop.no/media/catalog/product/9/2/926176_original_standard_926176-1.jpgOutOfStock00Reebok
Sett med parfyme og dusjgel til henne. Cool er en floral og frisk duft som åpner med en deilig blanding av fruktige noter av saftig fersken og sprø pære. Et feminint hjerte av sjasmin og bambus leder inn i en uimotståelig myk og perfekt base av sandeltre og musk.
• 50 ml Eau de Toilette
• 250 ml dusjgel
• Vegansk og FSC-sertifisert
Duftnoter
Topp: Grapefrukt, fersken, pære
Hjerte: Gardenia, sjasmin, rose, bambus-akkorder
Base: Sandeltre, musk